Idz do gry
Facebook

Kosmiczne nagrody do okularów dla dzieci !

17 sierpnia 2021, 13:45

Zadbaj o wzrok swojego dziecka !

„(…) Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. (…)” ;

Przyszłość Twoich dzieci zależy od Ciebie. A my chcemy pomóc, by chronić ich oczy i sprawić aby świat wiedzieli wyraźniej;

Narastającemu problemowi krótkowzroczności wśród dzieci nie pomagają dzisiejsze czasy, w których już od najmniejszych lat aby czynnie brać udział w codziennych czynnościach zmuszone są do korzystania z ekranów monitorowych a także z permanentnej pracy z bliska.

Wspólnie zadbajmy o ich dobry wzrok !

Zapraszamy naszych najmłodszych klientów do naszych salonów – mamy duży wybór opraw – każdy znajdzie dla siebie oprawkę marzeń ! Do każdego zakupionego kompletu soczewek okularowych typu PNX Kids – dedykowanych dla dzieci – otrzymacie Państwo „kosmiczny” brelok z latarką !

Ponadto każde dziecko może wziąć udział w konkursie plastycznym – czekają „kosmiczne nagrody” ! Szczegóły na STRONIE SOCZEWEK OKULAROWYCH PNX KIDS ! Prace muszą zostać dostarczone do dnia 12 listopada 2021 roku.

Kliknij by uzyskać :

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

REGULAMIN